Spájkovacia technika Weller, JBC, náradie a zariadenia pre priemyselnú výrobu, antistatika.

Prihláste sa k svojmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *

hide

0918 511 584

obchod@mktek.sk

Váš košík je prázdny!

 

R1B1B2R1B1

Unikátne krivky a krátky obvod rukoväte vysokorýchlostnej bezdrôtovej nitovačky R1B1 poskytuje dobre vyvážený dizajn pre pohodlnú manipuláciu po dlhšiu dobu, výrazne znižuje únavu obsluhy.

Aj napriek kompaktnej, ľahkej konštrukcii, R1B1 nitovačka poskytuje zdvih 22mm a je vhodná pre slepé nity Ø 2,4/3,2/4,0/4,8. Vďaka energeticky účinnej 14,4V lítium-iónovej batérie, môže táto akumulátorová nitovačka pracovať na jedno nabitie až štyrikrát dlhšie ako konvenčné bezdrôtové modely.

Pre zjednodušenie práce bol pridaný kontajner na zber tŕňov a LED osvetlenie presne osvetľuje pracovnú plochu.

 

R1B1

R1B2

Ďaľšia generácia bezdrôtovej nitovačky od firmy LOBSTER R1B2 ponúka rovnakú komfortnú, ergonomická rukoväť ako R1B1, ale je špeciálne navrhnutá pre náročnejšie aplikácie.

Kompaktná a ľahká ako R1B1, a tiež poskytuje zdvih 22mm a je vhodná pre vysokopevnostné nity Ø 4,8mm / 6,4mm / (3,2mm / 4,0mm - s voliteľným dielom). Vďaka energeticky účinnej 14,4V lítium-iónovej batérie, je táto vysoko-rýchlostná nitovačka najrýchlejšia v triede tohto odvetvia bezdrôtových nitovačiek s časom 1,1 sekundy na cyklus.

R1B2 taktiež ponúka rovnaké užívateľsky prívetivé funkcie vrátane LED osvetlenia pracovnej plochy, kontajner na zber tŕňov a voliteľne integrované počítadlo nitov pre lepšie riadenie procesu nitovania.

 

R1B1

R1B2

Kompatibilné nity

Ø 2,4/3,2/4,0/4,8

Ø 4,8/6,4 (3,2/4,0)*

Zdvih

22

22

Počet nitov na jedno nabitie

560*1

560*1

Energeticky úsporná a ohľaduplná k životnému prostrediu    
Na jedno nabitie namontuje sedemkrát viac nitov, než bežný model. Modely R1B1 a R1B2 spotrebujú Len jednu štyridsať pätinu energiu oproti pneumatickým nitovačkám, a to vďaka lítium – iónovej batérii a efektívnemu systému prenosu energie. (*2) Tento nitovací nástroj namontuje 560 nitov na jedno nabitie. (*1)

Efektívny systém prenosu energie
Guľôčková skrutka efektívne premieňa rotácie na lineárne pohyby a planétová prevodovka, ktorá prenáša veľké krútiace momenty zaisťujú efektívny systém prenosu energie a plynulé nitovanie.

Najmenšie rozmery a kompaktné telo vo svojej triede
Jedinečný dizajn motora spoločnosti Lobtex prináša kompaktnejšie telo. Okrem toho, menšia vzdialenosť medzi aktivátorom a nitovacou časťou zaisťuje jednoduchosť nastavenia nitu a tiež vynikajúcu ovládateľnosť.

Vysoká rýchlosť nitovania
Čas cyklu 1,5 sekundy ju posúva do najrýchlejšej triedy bezdrôtových nitovačiek v celom odvetví. Vďaka tomu, že model R1B1 a R1B2 je podstatne rýchlejší, než predošlé modely, pomáha vám „zbaviť vašu firmu káblov“. (*1)

Funkčný a estetický dizajn
Ľahké uchopenie a dobre vyvážený dizajn v skvelej, inovatívnej forme - model R1B1 a R1B2. Toto dielo dizajnéra výrobkov Toshiyuki Kita je zabalené v esteticky príjemnom tvare so zreteľom na vysokú funkčnosť. Rukoväť sa príjemne drží a je tvarovaná tak, aby zaistila dobré vyváženie, čím minimalizuje únavu používateľa.

Manipulácia ľahká manipulácia zaisťuje menšiu únavu používateľa po mnohých hodinách práce
Bezdrôtový dizajn zaisťuje mimoriadne jednoduchú obsluhu. Rukoväť je namontovaná pod takým uhlom, ktorý umožňuje ľahké umiestnenie nástroja na miesto, kde chcete nitovať. Okrem toho má dokonalé vyváženie nástroja za následok menšiu únavu zápästia po dlhých hodinách práce. Elastomerový asistent uchopenia zaistí spoľahlivé uchopenie bez šmýkania aj pri  používaní v rukaviciach.

 

R1B1-R1B2-1

 

1 Zachytávač tŕňov 

Zachytávač tŕňov so zvýšenou kapacitou tŕňov zlepšuje efektívnosť práce

Zachytávač tŕňov nachádzajúci sa na bočnej strane počíta s nasadením otvoru na vyhadzovanie tŕňov v hornej časti nástroja. Tento dizajn je efektívny pre plynulé skladovanie tŕňov v zachytávači, čo má za následok, že si pri práci môžete odložiť viac tŕňov. Minimálne prerušovanie práce robí nitovanie menej frustrujúcim.

 

R1B1-R1B2-2

 

2 LED osvetlenie

LED osvetlenie pre presné osvetlenie cieľa

Dokonca aj pri práci v tlmene osvetlených, prípadne úzkych miestach budete mať pocit istoty. LED osvetlenie osvetlí výhradne nitovanú plochu.

 

R1B1-R1B2-3

 

3 Bezpečnostné zariadenie

Bezpečnostné zariadenie, ktoré bráni vystreleniu tŕňov

Ak je zachytávač tŕňov odpojený, prípadne je nasadený nesprávne, spustí sa bezpečnostné zariadenie, odpojí napájanie nitovačky a vypne aktivátor. Táto funkcia bráni vystreleniu tŕňov a zaisťuje bezpečnosť pri práci.

 

R1B1-R1B2-4

 

4 Batéria vyrobená v Japonsku

Mimoriadne spoľahlivá batéria vyrobená v Japonsku

Lítium – iónová batéria s veľkou kapacitou vyrobená v Japonsku výrazne zvyšuje množstvo práce, ktorú môžete vykonať počas životnosti batérie. Model R1B1 a R1B2 dokáže na jedno nabitie namontovať 560 nitov. (*)

 

R1B1-R1B2-5

 

5 Možnosť vyprázdnenia

Možnosť vyprázdnenia v prípade nečakaného výpadku

Ak počas nitovania s uchopeným nitom dôjde k zastaveniu nitovačky z dôvodu vybitia batérie, nit môžete vybrať tak, že stlačíte tlačidlo vyprázdnenia.

 

 R1B1-R1B2-6

6 Počítadlo

Spoľahlivý systém, ako stvorený pre správu nitovania

Model R1B1 môže byť vybavený digitálnym počítadlom (montuje sa na objednávku). Číslo na počítadle sa nezmení, kým nedokončíte cyklus nitovania, čím minimalizuje riziko, že chýbajúce alebo zle namontované nity a zaisťuje tak spoľahlivú správu používateľ prehliadne počtu nitov.

 

(*1) Meranie vykonané s použitím 4,8 mm nitu z nehrdzavejúcej ocele (NST6-2).

(*2) V porovnaní s spotrebou energie kompresora pri používaní pneumatickej nitovačky.

 

Spoločnosť LOBTEX vyrába svoje výrobky v Japonsku už viac než 120 rokov.

 

Katalógový list:

 

Video:

 

truckPre objednávky nad 150 €

DOPRAVA ZDARMA

moneyMožnosť odskúšania tovaru

pred kúpením

supportTechnická podpora a poradenstvo

pre zákazníkov

Adresa spoločnosti

hide   J. Jesenského 70, Levice

hide   Telefón: +421 36 3812 229

hide   info@mktek.sk

 

 

Všetky ceny sú uvádzané bez DPH.