Spájkovacia technika Weller, JBC, náradie a zariadenia pre priemyselnú výrobu, antistatika.

Prihláste sa k svojmu účtu

Užívateľské meno *
Heslo *

Vytvoriť účet

Polia označené hviezdičkou (*) sú povinné.
Meno *
Užívateľské meno *
Heslo *
Zopakujte heslo *
Email *
Zopakujte email *

hide

0918 511 584

info@mktek.sk

Váš košík je prázdny!

Zoznam výrobcov a značiek z našej ponuky.

Našim zákazníkom dodávame vysoko kvalitné produkty pre moderné a efektívne vybavenie pracoviska. Ak chcete pracovať profesionálne a efektívne na pracovisku, ktoré bude pre Vás ideálne, tak u nás nájdete riešenie. Ponúkame Vám široký rámec výrobcov, ktorých zastupujeme priamo, alebo v spolupráci s našimi partnermi.


 

Nemecká firma Weller je 50 rokov jednotka v ručnom spájkovaní. Frima vyrába profesionálne spájkovacie stanice pre bezolovnaté spájkovanie, komplexné opravárenské pracoviská, vrátane BGA, systémy na odsávanie dymu.

Stránka výrobcu: http://www.weller.de

 

Zlúčenie Weller a FILTRONIC - dvoch renomovaní výrobcovia v oblasti odsávania výparov - stanovuje nové štandardy v oblasti osobnej, strojovej a ochrane životného prostredia pri práci. Celkom 75 rokov skúseností v oblasti strojárstva, spoločnosť spĺňa všetky bezpečnostné požiadavky výrobného odvetvia elektroniky.

Stránka výrobcu: http://www.weller.de/en/Weller--Weller-FT.html

 

ABEBA je medzinárodne pôsobiaci výrobca pracovnej a bezpečnostnej obuvi s výrobnými závodmi v rôznych európskych krajinách.

Stránka výrobcu: http://www.abeba.com

 

Spoločnosť Alsident systém bola založená v roku 1976 a pôvodne sa zamerala na dentálny priemysel. Spoločnosť pokračovala v špecializácii na odsávacie ramená a súčasný produktový rad zahŕňa odsávacie ramená a kabinety, ktoré sú používané v najrôznejších odvetviach priemyslu.

Stránka výrobcu: http://www.alsident.com

 

Viac ako 2 milióny bezpečnostných topánok ročne vyrába firma ATLAS Schuhfabrik. Všetky bezpečnostné ATLAS topánky sú certifikované podľa STN EN ISO 20345 a sú vyrobené z vybraných materiálov. Ponuka produktov siaha od moderných tenisiek cez módne alebo kancelárske topánky až po bezpečnostné zateplené topánky. Pre všetky elektrostaticky chránené oblasti ATLAS ponúka široký rad bezpečnostnej ESD obuvi.

Stránka výrobcu: http://www.atlasschuhe.de

 

Za viac ako 60 rokov, Interstuhl bol nezávislý, rodinný podnik špecializujúci sa na výrobu pracovných stoličiek. Produktová ponuka siaha od robustných stoličiek pre výrobné pracoviská až po sofistikované laboratórne stoličky.

So svojimi značkami BIMOS, Interstuhl ponúka rad stoličiek pre oblasti produkcie, ESD, laboratórii, cleanroom a špeciálne úlohy. Všetky BIMOS stoličky sú v súlade s DIN ISO 900 a DIN 68 877.

Stránka výrobcu: http://www.bimos.de

 

Už viac ako 100 rokov, CK vyvíja a vyrába ručné nástroje navrhnuté tak, aby zodpovedali najvyšším požiadavkám. CK ručné náradie je vyvinuté pre dlhú životnosť, presnosť a silu - to sú kľúčové prvky pre dosiahnutie profesionálnych výsledkov.

Stránka výrobcu: http://www.carlkammerling.com/

 

Nemecký výrobca tlačiarní CAB vyvíja a vyrába zariadenia a systémy pre označovanie výrobkov a identifikáciu čiarového kódu. CAB výrobky sú vyrábané v súlade s medzinárodnými normami DIN EN ISO 9001: 2008 a ISO 14001: 2004.

Stránka výrobcu: https://www.cab.de

 

DAYLIGHT spoločnosť hovorí sama za seba: DAYLIGHT vyvíja lampy a lupy s hlavným cieľom simulovať prirodzené denné svetlo. Prirodzené denné svetlo je nielen najpríjemnejšie svetlo pre očí, ale výrazne zvyšuje kontrast a umožňuje vidieť zložité detaily. Pole aplikácii DAYLIGHT lámp a lúp je široké a siaha od hobby sektoru až po výrobné procesy.

Stránka výrobcu: https://uk.daylightcompany.com/

 

EBSO vyvíja a vyrába stroje a zariadenia používané na prípravu komponentov v rámci spracovateľského priemyslu elektroniky.

Stránka výrobcu: http://www.ebso.com/web/

 

NORDSON EFD je celosvetovo popredný výrobca vysoko presných dávkovacích systémov pre aplikáciu tekutín. Či sa jedná o použitie lepidla alebo tesniacej tekutiny, alebo náteru tovaru pri výrobe, vysoko presné dávkovacie systémy Nordson EFD ponúkajú vždy riešenie.

Stránka výrobcu: http://www.nordson.com

 

ELSOLD GmbH und Co. KG vyrába spájky pre elektrotechnický a elektronický priemysel, rovnako ako pre solárny priemysel. Spoločnosť ELSOLD sa etablovala ako popredný výrobca vo svojom odbore.

ELSOLD vyrába spájkovacie drôty, spájkovacie stroje, spájkovacie pasty, fixačné prostriedky, spájkovacie materiály a špeciálne spájkovanie produkty. V neposlednom rade, ELSOLD je jediným dodávateľom spájkovacie zliatiny pre Európsku vesmírnu agentúru.

Stránka výrobcu: http://www.elsold.de

 

Kvalita a vyhotovenie Erem presných nástrojov sú výsledkom viac ako 40 rokov skúseností v oblasti vývoja produktov. Erem nástroje sú vyrobené vo Švajčiarsku a používajú sa na výrobu elektroniky v priemysle, rovnako ako aj v hodinárskom priemysle, v oblasti letectva a biológie.

Stránka výrobcu: http://www.weller.de/en/Weller--Erem.html

 

Dávno založená firma je medzinárodne pôsobiaca konglomerát, ktorý vyrába komponenty, systémy a zariadenia pre optimalizáciu výrobných procesov. Produktová rada ERSA obsahuje spájkovacie stroje, opravárenské a revízne systémy, rovnako ako polo a plne automatické stroje pre spájkovanie vlnou a selektívne spájkovanie.

Stránka výrobcu: http://www.kurtzersa.com

 

Firma FELDER vyrába bezolovnaté, olovnaté a špeciálne spájky pre elektrotechnický priemysel, pasty, tavidlá a iné pomocné materiály pre spájkovanie.

Stránka výrobcu: http://www.felder.de

 

Španielska spoločnosť JBC patrí medzi špičku v oblasti ručného spájkovania. Viac ako 80 rokov skúseností umiestnili JBC na technologickú špičku vo vývoji a výrobe nástrojov pre ručné spájkovanie a rework operácií v elektronike.

Inovácia, efektivita a spoľahlivosť sú kľúčové črty širokej škály výrobkov, ktoré boli navrhnuté tak, aby uspokojili aj tie najnáročnejšie požiadavky profesionálov.

Stránka výrobcu: http://www.jbctools.com/

 

Rodinný podnik KNIPEX sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných klieští a známy je pre svoju vysokú úroveň kvality a spoľahlivosti. Tým, že sa sústredí ich pozornosť na jednu skupinu výrobku sa firme Knipex podarilo, aby sa stala vedúcim hráčom vo svojom odbore.

Stránka výrobcu: http://www.knipex.com

 

LEISTER je stará zavedená švajčiarska firma pôsobiaca v oblasti technológií zvárania plastov. Špecialisti v odbore priemyselného inžinierstva a operačný výskum strojárstva a produktového dizajnu spolupracujú na vývoji nových produktov a optimalizácii existujúcich.

Stránka výrobcu: https://www.leister.com

 

Za spoločnosťou Lindström stojí SNA Europe, ktorá sa zameriava na vývoj ručného náradia na mieru už 150 rokov. SNA Europe spolupracuje s distribučnými partnermi dlhodobo a dodáva náradie pre priemysel elektroniky a letectva, rovnako ako aj pre výrobcov šperkov.

Stránka výrobcu: http://www.lindstromtools.com

 

Firma GLAMOX LUXO LIGHTING GmbH je popredným výrobcom svetelných zdrojov a ponúka širokú škálu produktov pre interiérové osvetlenie. Spoločnosť má vlastný výskum a testovacie miesto, kde vyvíja, testovať a vyrába svoje výrobky. LUXO produkty vynikajú vďaka svojej individuálne nastaviteľnej funkčnosti. Firma vyrába vysokokvalitné stolové lupy s osvetlením aj v ESD prevedení.

Stránka výrobcu: http://glamox.com

 

METCAL vyrába nástroje pre elektronický priemysel. Ich sortiment výrobkov zahŕňa ručné spájkovačky, rework stanice, odsávače splodín a dávkovanie tekutín.

Stránka výrobcu: http://www.okinternational.com/metcal

 

PLATO vyrába odolné, vysoko kvalitná náhrady spájkovacích hrotov, odsávacích dýz a množstvo pomocného zariadenia, ktoré sa používa pri výrobe a opravách elektrických spojoch. V roku 2004 bol sortiment rozšírený a teraz zahŕňa spájkovacie hroty pre bezolovnaté spájkovanie.

 

Stannol GmbH je v súčastnej dobe jedna z renomovaných značiek na poli technológie spájkovania. Firma bola založená už v roku 1879 inštalatérom pánom Wilhelmem Paffem, ktorý vyvinul zliatiny a chemikálie pre priemyselné použitie. Pod obchodnou značkou Stannol bola firma zaregistrovaná až v roku 1920 nástupcom pána Paffa, Hansem Eckstaedtem. Počas rokov 1989 až 2001 bol Stannol Lötmittelfabrik GmbH & Co. KG integrovaný do niekoľkých mezinárodních korporácii. V roku 2001 bol jeho podiel odkúpený vlastním manažérom a jeho obchodná značka sa zmenila na Stannol GmbH. Stannol v súčastnej dobe predstavuje spoločnosť s dlhoročnou tradíciou a bohatými skúsenosťami na poli spájkovacích zliatin, drôtov a tavidiel pre strojní spájkovanie a je zárukou kvality a progresívneho myslenia s výhľadom orientovaným do budúcnosti.

Stránka výrobcu: http://www.stannol.de

 

Techspray ponúka celý rad čistiacich a náterových produktov, ktoré zaručujú spoľahlivú vysoko presnú kvalitu. Či už e to letectvo, alebo priemyselná výroba elektroniky, výrobky Techspray spĺňajú požiadavky náročných čistiacich procesov.

Stránka výrobcu: http://europe.techspray.com/

 

VISION Engineering je renomovaný výrobca ergonomických stereo mikroskopov a systémov bezkontaktného merania. Založená bola v roku 1958, spoločnosť je jedným z dnešných najviac inovatívnych a dynamických výrobcov mikroskopov s pobočkami v Európe, Ázii a Severnej Amerike.

Stránka výrobcu: http://www.visioneng.com/

 

VOMM vyrába pinzety pre širokú škálu aplikácií, ktoré sú ich charakteristickým znakom a dlhodobo jediný produkt, ktorý vyrábali. V dnešnej dobe, je sortiment stále viac diverzifikovaný a pokrýva všetky oblasti, kde pinzety musia nahradiť ľudské prsty.

Stránka výrobcu: http://www.vomm.com/eng/index.htm

 

Spoločnosť Wolfgang WARMBIER je špecialistom v oblasti výroby ESD produktov, ktoré chránia citlivé elektronické diely už viac ako 30 rokov. Sortiment zahŕňa produkty pre pracovné stanice a personálne vybavenie, balenie, skladovanie a prepravu tovaru, ako aj skúšobné, meracie a ionizačné prístroje. Firma sa rozprestiera na ploche 23.000 m2. WARMBIER kladie dôraz na dlhodobé obchodné vzťahy a úspešný manažment kvality. V oblasti dizajnu / vývoja, výroby, montáže a údržby je spoločnosť certifikovaná podľa DIN EN ISO 9002.

Stránka výrobcu: http://www.warmbier.com/home/

 

Spoločnosť Weidinger bola založená v roku 1948. Patrí medzi popredných dodávateľov spájkovacej techniky, antistatiky, náradia a pomôcok pre výrobu elektrotechniky. 

Stránka výrobcu: http://www.weidinger.eu/en/shop
 
 

Japonská firma HAKKO je jedným z popredných svetových výrobcov spájkovacích zariadení a čerpá z viac ako 50 ročných skúseností. Firma ponúka riešenia pre hladký priebeh výroby a kladie veľký dôraz na inovatívne produkty, ako sú ergonomicky tvarované odsávacie stanice alebo miniatúrne spájkovacie pinzety.

Stránka výrobcu: http://www.hakko.com/english/index.html

 

 Sortiment

truckPre objednávky nad 150 €

DOPRAVA ZDARMA

moneyMožnosť odskúšania tovaru

pred kúpením

supportTechnická podpora a poradenstvo

pre zákazníkov

Najpredávanejšie produkty

Adresa spoločnosti

hide   J. Jesenského 70, Levice

hide   Telefón: +421 36 3812 229

hide   info@mktek.sk

 

 

Všetky ceny sú uvádzané bez DPH.